Sport v parku

Ve Freestyle Parku Modřany si najde každý sportovec to své. Rozlehlý volnočasový areál s kvalitním zázemím na zrekonstruované lodi na břehu řeky Vltavy nabízí širokou škálu sportovišť. A jak aktivně můžete trávit svůj volný čas? Nabízíme hřiště pro fotbalgolf, plážový volejbal, adventure minigolf (18 ti jamkové hřiště), petanque.
Rozlehlá travnatá louka pak přímo vyzývá k různým doplňkovým sportům, jako je kroket nebo badminton, ale také k dětským hrám či relaxaci. Pro umocnění odpočinku si můžete půjčit deku nebo plážové lehátko.
Součástí areálu Freestyle Parku Modřany je velké bezplatné parkoviště. Po vyčerpávajícím sportování můžete nabýt sil u rychlého občerstvení venku před lodí, při pikniku na louce nebo si užít příjemného posezení v restauraci či na zahrádce restaurace Port62.

Hřiště na fotbalgolf, plážový (beach) volejbal, minigolf a v případě větších skupin i pobyt na louce je nutné předem objednat. Jak to udělat?

Nejlépe online na stránkách www.freestylepark.rezervujse.cz nebo . Ve všední dny můžete objednávat sportoviště i osobně, a to od 14.00 do 21.00 hodin na sportovní recepci, o víkendu již od 10.00 do 21.00 hodin.

Dlouhodobé rezervace – permanentky, přijímáme na emailu michaela.havlova@fspm.cz.
Online rezervace vyžaduje jednoduchou registraci uživatele. Registrace je nezbytná pouze při první rezervaci. Druhou a další rezervaci již můžete provést pohodlě ze svého účtu. Více o registraci se dozvíte zde.