Volný čas

Ve Free Style Parku si najde každý to své

destsky-koutek_aktivity

Dětský koutek

Dětský koutek, sport, pohyb, zábava a dobré jídlo pro Vaše děti. Pravidelně pořádáme akce pro rodiny s dětmi.
V programu se vždy snažíme spojit pohybové aktivity, zábavu a získávání nových informací. V letním období rádi využíváme velké venkovní prostory v celém areálu Freestyle Parku a na zimu se stahujeme do tepla na loď. Dětský koutek restaurace Port62 je otevřen každý den od 11 hodin. Rádi pro vaše ratolesti uspořádáme narozeninovou oslavu, kde nesmí chybět občerstvení pro mlsné dětské jazýčky, narozeninový dort a zábavný program:o).

ohniste_aktivity

Ohniště

Milujete také pohled do plamenů táboráku a vůni opékaných buřtů? Těšíte se jako malé děti na to, až vyjedete z velkoměsta, posedíte s přáteli u ohně, nad vámi bude jen plné hvězd a v blízkosti uslyšíte jen šumění řeky? Klidně můžete zůstat v Praze a kdykoli přijet do Freestyle Parku Modřany. Naše ohniště s posezením je vám k dispozici každý den a večer. Špekáčky si můžete přinést vlastní nebo si je objednat u nás.

Cena pronájmu a dřeva: 1.500 Kč/den

zelena-louka_aktivity

Zelená louka

Krásně zelená rozlehlá louka je ve městě vzácností. V Praze, ve Freestyle Parku je jí však celých 4 000 m2. Dělat na ní lze téměř cokoli. Můžete hrát fotbal, badminton, kroket anebo si jen tak poležet s knížkou. Lehátko či deku vám zapůjčíme.

Příjemná tráva je však vhodná i uspořádání pikniků pro celé rodiny a přátele. V nabídce máme dvě varianty piknikových košů s lahůdkami mnohokrát oceněného šéfkuchaře restaurace Port62 Radka Roubíčka a jeho týmu.

Vzhledem k rozloze louka v areálu FSPM přímo vyzývá k uspořádání společenských akcí, firemních party, večírků, teambuildingů a dalších exteriérových aktivit.

obcerstveni_aktivity

Občerstvení

Možností občerstvení je v rámci areálu Freestyle Park Modřany hned několik. Nabízí se restaurace Port62 s celoročním provozem na lodi, letní venkovní terasa s ojedinělou atmosférou a vyhlídkou na řeku a okolí, prostorná zahrádka nebo rychlého občerstvení na přístavišti před lodí.

Menu restaurace nabízí zajímavé variace české a mezinárodní kuchyně v moderní úpravě. Konkrétní nabídku našich gastronomických středisek si můžete prohlédnout zde.